Zásada - velké zlepšení

Chcete naučit své děti lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navšivte s rodinou středisko Zásada. Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažený sýr a hamburger.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 55%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Areál Zásada ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

Kamil