Do ski areálu Vranča se zajet určitě vyplatí

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Vranča a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku a smažený sýr.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Fojtství.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Areál Vranča ostudu neudělal Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

Kamil