Zimní středisko Opálená

Chcete naučit své děti lyžovat? Zimní areál Opálená je pro vás to pravé. Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu se nachází dvojice vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnejte zelňačku nebo hamburger. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Palkovice – Za domem.

Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 70%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Kamil