Jedlová - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte navštívit areál Jedlová a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Lužických horách.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete točené pivo a bramboráčky. S dopravou lyžařům pomáhá skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Horní Podluží.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Pokulhává také ochota personálu. 64% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Kamil