Čihadlo - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Čihadlo a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti.

V areálu najdete jeden vlek. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. kofolu nebo gulášek.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Viděli jste už někdy zasněžený Hrad ve Stráži nad Nežárkou? Určitě to stojí za to.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. 55% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

Kamil