Harrachov - Zákoutí - ideální pro rodiny s dětmi

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Harrachov - Zákoutí. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít čtveřici vleků. Svah je upravován 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší zelňačku a bramboráčky. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. V okolí se nachází Památník zapadlých vlastenců, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

Kamil