Zvičina - areál příjemně překvapil

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Ski areál Zvičina. Areál se nachází v Krkonoších poblíž města Dvůr Králové nad Labem .

V areálu můžete využít dvojici vleků a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány dle potřeby. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete hamburger či smažák.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 60%.

Pokud rádi machrujete na lyžích bez helmy, tak bez čepice se v mrazech neobejdete. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Zvičina - ideální pro snowboardisty

Kamil