Zimní středisko Jablonné nad Orlicí

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Ski areál Jablonné nad Orlicí pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Lanškroun .

V areálu najdete jeden vlek a jedno lano. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Udržet na lyžích rovnováhu není pro děti úplně jednoduché. V některých areálech mají vybavení, které jim pomůže, zde byste jej ale hledali marně. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte gulášek či česnečku.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum . Stojí za vidění.

Areál je spíše průměrný. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 62% - to je náš verdikt. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Kamil