Plešivec - to pravé místo pro rekreaci

Hledáte to pravé místo, kde byste si mohli užít zimní sporty naplno? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Ski areál Plešivec pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází v Krušných horách poblíž města Karlovy Vary . Bohužel však není příliš vybavený. Někomu tak zde může něco chybět.

V areálu najdete jeden vlek. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. česnečku či párek v rohlíku.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. V okolí se nachází Hornické muzeum Krásno, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je velmi nadprůměrný. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 87% prostě dát nemůžeme.

Kamil