Do ski areálu Kraličák se zajet určitě vyplatí

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste Ski areál Kraličák a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v pohoří Kralického Sněžníku nedaleko města Králíky a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Hlavním lákadlem areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 8 vleků. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na své si zde přijdou i děti, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na dětském lyžařském kolotoči. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Ochutnejte smažený sýr nebo smažák.

Ski areál leží ve velice zajímavém prostředí a je zde spousta míst, které se rozhodně vyplatí navštívit. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Velké Losiny určitě stojí za těch Zámek Velké Losiny, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Chybí nám zde především koplexní služby. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 70%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Napadl čerstvý prašan a Vy byste rádi vyrazili na lyže, ale vaše peněženka i účet zejí prázdnotou? Půjčka do výplaty vám tuto překážku pomůže vyřešit. Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A teď už jen oprášit lyže, naložit je do auta a vyrazit.

Kamil