Do ski areálu Štrbáň se zajet určitě vyplatí

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít spoustu zábavy do střediska Ski areál Štrbáň. Areál se nachází v Bílých Karpatech nedaleko města Uherský Brod . Bohužel však není příliš vybavený. Pokud však patříte mezi náročnější lyžaře, pravděpodobně Vám zde bude něco chybět.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. gulášek nebo smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 45% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Kamil