Razula - příjemně překvapil

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Razula. Areál se nachází v Beskydech a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete trojici vleků a lano pro děti. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Můžete si dát např. kofolu nebo zelňačku.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Muzeum Frenštát pod Radhoštěm. Stojí za vidění.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 61% si areál prostě nezaslouží. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Kamil